گروه تامین آکتا، از سال 92 در قالب شرکت بازرگانی مواد اولیه شیمیایی و با هدف ارائه مواد اولیه با کیفیت و حذف واسطه ها، با تمرکز بر مراکز علمی پژوهشی و دانشگاه ها آغاز به کار کرد.
بدون شک، دوام و پیشروی هر شرکت منوط به رضایت جامعه مربتط؛ اعم از همکاران و مشتریان آن می باشد که این امر مستلزم استراتژی مدیریتی مناسب با کشور و جامعه هدف، ارائه خدمات مناسب، بهینه سازی و به روز رسانی نظام کاری و ارائه سبد محصول متناسب با بازار است.
گروه آکتا علاوه بر اشراف به موارد فوق، با تامین تخصصی مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات و واحد های تولیدی، دانشگاه ها و و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی گوناگون، با داشتن ثبات کیفی، توسعه سبد محصولی خود ،تلاش برای برقراری ارتباط نزدیک و حرفه ای بر پایه ی صداقت، اعتماد و تعامل دو جانبه، تلاش روز افزون در تولید و تامین کالا با استفاده حداکثری از توانمندی های داخلی، توانست عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.
به لطف پروردگار و اعتماد طیف وسیع مصرف کنندگان اعم از واحد های تولیدی بزرگ وکوچک و واحدهای تحقیقاتی ، پیشرفت چشمگیری رقم خورد و این امر سبب گردید تا این گروه زمینه فعالیت خود را گسترش داده و از نیمه دوم سال 1397 با نام تجاری آریا کالا تامین آسیا ( آکتا) سهامی خاص در خدمت شما سروران گرامی باشد.

تلاش در تولید و تامین کالا با استفاده حداکثری از توانمندی های داخلی.

ثبات کیفی، ارائه خدمات، حمایت، در تمامی مقاطع

تعامل دو طرفه -> صداقت و اعتماد دو جانبه -> کلید پیشرفت

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

همکاری با هم

هم اکنون شرکت آکتا برای (انواع مصرف کنندگان):

مشتری های شاخص:

آذر سرام مرند، فرانسوز یزد، نسوز خوزستان، شرکت چدن سازان، فولاد جهان سیرجان، نفت و گاز سرو، جهان گستر توسعه فدک، گروه مپنا، مجموعه تلاشگران ( زیر مجموعه جهاد کشاورزی) ….

در زمینه های:

  • تولید و تامین مواد اولیه معدنی و شیمیایی (صنعتی)
  • تامین مقاطع فلزی و آلیاژی
  • نفت، گاز، پتروشیمی
  • نیروگاهی
  • تامین تجهیزات برق و ابزار دقیق
  • واردات و صادرات مواد اولیه صنعتی
  • تولید نانو مواد
  • آزمایشگاهی و تحقیقاتی
  • فعالیت داشته

و در حوزه های:

مواد اولیه معدنی و شیمیایی مصرفی در صنایع ذوب و ریخته گری، نسوز، سرامیک، رنگ و رزین، تجهیزات و اقلام نفت،گاز، پتروشیمی و نیروگاهی( مکانیک و ابزار دقیق)

کار میکند.

شرکت آکتا با تکیه بر دانش فنی و توان راهبردی اعضای خود، آمادگی خود را جهت تولید و فرآوری مواد اولیه صنعتی، بر اساس مشخصات فنی مورد نیاز مصرف کنندگان خود( اعم از خواص فیزیکی و شیمیایی) را اعلام می دارد.

بدون شک یکی از مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه این مجموعه، اندوخته تجربه و تخصصی صنعتی / تجاری بالا و دانش فنی قوی پرسنل میباشد که پشتوانه ی ارائه خدمات و محصولات، در بالاترین سطح ممکن است. شرکت آریا کالا تامین آسیا  متشکل از افرادی مجرب و متخصص در زمینه های مختلف صنعتی، آزمایشگاهی، اجرایی، تجاری، حقوقی و غیره است که جدای از تجربه بالا در کار اجرایی دارای علم تئوریک قوی نیز میباشند. این تخصص و تجربه نه تنها شامل سال های فعالیت این گروه بلکه شامل تجارب، تحصیل و فعالیت های بسیار شخصی اعضا نیز هست که با تکیه بر آن تلاش میکنیم که روز به روز خود را ارتقا داده و راهکار هایی خاص و نوین برای کمک به شما عزیزان و تمامی مراجعه کنندگان ارائه دهیم تا همیشه در کنار و پشتیبان صنعت میهن عزیزمان در جهت رشد، بهبود و بهره وری بیشتر باشیم.

امید است تا بتوانیم به لطف پروردگار و اعتماد و همیاری شما عزیزان چشم انداز های خود را محقق کرده و همواره خدمت رسان هموطنانمان باشیم.

اتاق فرار