درباره ما

گروه تامین آکتا، از سال 92 در قالب شرکت بازرگانی مواد اولیه شیمیایی و با هدف ارائه مواد اولیه با کیفیت و حذف واسطه ها، با تمرکز بر مراکز علمی پژوهشی و دانشگاه ها آغاز به کار کرد.

بدون شک، دوام و پیشروی هر شرکت منوط به رضایت جامعه مرتبط؛ اعم از همکاران و مشتریان آن می باشد که این امر مستلزم استراتژی مدیریتی مناسب با کشور و جامعه هدف، ارائه خدمات مناسب، بهینه سازی و به روز رسانی نظام کاری و ارائه سبد محصول متناسب با بازار است.

گروه آکتا علاوه بر اشراف به موارد فوق، با تامین تخصصی مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات و واحد های تولیدی، دانشگاه ها و و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی گوناگون، با داشتن ثبات کیفی، توسعه سبد محصولی خود ،تلاش برای برقراری ارتباط نزدیک و حرفه ای بر پایه ی صداقت، اعتماد و تعامل دو جانبه، تلاش روز افزون در تولید و تامین کالا با استفاده حداکثری از توانمندی های داخلی، توانست عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.

به لطف پروردگار و اعتماد طیف وسیع مصرف کنندگان اعم از واحد های تولیدی بزرگ وکوچک و واحدهای تحقیقاتی ، پیشرفت چشمگیری رقم خورد و این امر سبب گردید تا این گروه زمینه فعالیت خود را گسترش داده و از نیمه دوم سال 1397 با نام تجاری آریا کالا تامین آسیا ( آکتا) سهامی خاص در خدمت شما سروران گرامی باشد.

 

شعار همیشگی ما

Desired innovation , Deserved quality 

                                                                                  نوآوری برای کیفیتی که شایسته آن هستید                                                                                      

                                                                                                                         

catalog

دریافت کاتالوگ جهت دریافت کاتالوگ محصولات شرکت آریا کالا تامین آسیا (آکتا) کلیک نمایید.

دانلود کاتالوگ